Hydromasážní vany

Informace k hydromasážním vanám

 

Dopřejte si maximální relaxaci s masážní vanou od nás. Hydromasážní vany v naší nabídce jsou vybaveny až 15 masážními a 18 AIR (vzduchovými) tryskami a vyznačují se čistými a elegantními tvary, které vám přinesou dokonalý komfort. Masážní systém je zabudován do kvalitní vany, která se vyznačuje dlouhou životností a snadnou údržbou. Systém vany je vyspádovaný, proto po vypuštění vany nezůstává v systému téměř žádná voda. Díky tomu se omezuje usazování nečistot v systému. 

Již několik let se věnujeme výrobě hydromasážních van pomocí pečlivě vybraných a odzkoušených komponentů jako jsou trysky, hadice, těsnící tmely a agregáty.

Špičkou mezi masážními vanami jsou luxusní vany FLAT. Tyto vany obsahují až 15 hydromasážních trysek a až 18 AIR trysek. U FLAT van se používají ultratenké kovové prvky, které zaručují ničím nerušenou relaxaci a dlouhou životnost. Tyto vany jsou také vybaveny LED osvětlením.

Uvedené ceny zahrnují vanu, masážní systém, samonosný rám a odtokový komplet pro napojení na odpad. Pro uvedení do provozu je tedy již potřeba pouze elektrická přípojka 230 V a odpad jako u klasické vany.

Jako příslušenství k vanám můžete také zakoupit baterie na okraj vany. K vanám je také možnost přikoupit přední krycí panel. Naše nabídka panelů je zde.

Jak funguje hydro-masážní systém?

Hydromasážní systém funguje na základě proudění vody z trysek, které jsou umístěny na vaně tak, aby směřovaly na hlavní masážní body těla. Masáž uvolňuje napětí ve svalech, zejména v partiích zad. Dopřát si můžete i příjemnou masáž nohou.

Jak funguje AIR masážní systém?

AIR masážní systém funguje na základě proudění vzduchu, který je do vany vháněn přes trysky na dně vany. Tento systém poskytuje jemnou masáž povrchových nervových zakončení na těle, která je velice příjemná. Ve spojení hydromasáže s perličkou dochází k celkovému prokrvení pokožky, svalů a uvolnění celého těla.

 

Celkové shrnutí vybavení jednotlivých typů van:

Systém Počet trysek Typ ovládání LED osvětlení Výkon čerpadla
HYDRO AIR
Velké Malé
SURF massage 4 6 (8) 0 Elektronické Ne 750 W
Luxus massage 4 6 (8) 10 (12) Elektronické Ano 750 W
Flat massage 4 (9) 6 nebo 8 10 (12, 18) Elektronické Ano 750 W

pozn.: čísla v závorce udávají počet trysek u vyšších modelových řad nebo u van větších rozměrů

 

Ukázka hydromasážní vany SURF

Hydro a AIR vana FLAT

 

Čekejte prosím...
Volejte ZDARMA: 800 880 816 Máte dotaz? Doprava nad 2000 ZDARMA Akční leták